Plius.TV – internetu transliuojamos skaitmeninės televizijos platforma su išplėstomis galimybėmis ir funkcijomis: asmeniniu programų įrašų archyvu, TV kanalų valdymu ir kt.

Plius.TV sukūrė Lietuviška įmonė UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“. Programinis kodas yra saugus, nuolat prižiūrimas bei atnaujinamas. Visi transliuojami TV kanalai yra legalūs ir licencijuoti. Įvairūs operatoriai, teikiantys televizijos paslaugas, gali ir naudojasi šia televizijos platforma. TV kanalų skaičius, rinkiniai ir kaina priklauso nuo konkretaus Plius.TV paslaugos teikėjo pasiūlymo.

Plius.TV valdymas ir funkcijos

Plius.TV patogu naudotis – lengvai pasiekiamas turinys ir svarbiausios funkcijos, taip pat aiškus įrašo archyvo valdymas pagal TV kanalus, laidas ir datą. Yra panašių programų paieška pagal pavadinimą ir kt.

Įrašų archyvas

Informacija apie laidas archyvo lange išdėstyta taip, kad būtų lengva rasti norimą turinį. Kairėje pusėje – TV kanalų pasirinkimas, viduryje – pasirinkto kanalo laidos, o dešinėje – dienos. Apačioje rodomas laidos aprašymas.

Pasirinkus laidą ir paspaudus mygtuką „OK” – iš karto įjungiama pasirinktos laidos peržiūra.

Plius.TV televizijos asmeninis įrašų archyvas

Panašūs įrašai

Su šia funkcija galima rasti visas laidas su tuo pačiu pavadinimu. Pavyzdžiui, nuolatines laidas ar serialų serijas.

Pasirinkus laidą ir paspaudus mygtuką „OK” – iš karto įjungiama pasirinktos laidos peržiūra.

Plius.TV televizija, panašūs įrašai

Kanalų tvarkyklė

Kanalų tvarkyklėje galima keisti laidų poziciją saraše, išskirti mėgstamiausius kanalus. Taigi greičiau pasieksite savo mėgstamų kanalų laidas.

Kairiame lange pasirinkite TV kanalą ir pultelyje spauskite „OK”. Jis bus pridėtas prie „Mano mėgstamiausių” sąrašo dešinėje. O pasirinkus dešinėje pusėje mėgstamą kanalą ir paspaudus „OK”, jį galima ištrinti arba pakeisti jo poziciją.

Plius.TV kanalų tvarkyklė

Laidos valdymas

Žiūrint laidą galima ne tik prasukti ar atsukti, laikinai sustabdyti, bet ir vieno mygtuko paspaudimu perjungti į laidos pradžią ar tęsti laidos žiūrėjimą nuo paskutinį kartą žiūrėtos vietos. Yra galimybė pakeisti garso takelio kalbą, ieškoti panašių laidų ar pereiti į kanalo archyvą. Laidos valdymas iškviečiamas spaudžiant valdymo pulto mygtuką – „Į viršų”.

Plius.TV laidos valdymas

Laidos vietos paieška

Prasukinėjant ar atsukinėjant programos laidą, ekrane matysite ne tik laiko skalę, bet ir ekranvaizdžius. Greičiau ir patogiau rasite norimą vietą laidoje.

Plius.TV laidos vietos paieška

Spartieji mygtukai

Ant nuotolinių valdymo pultų esantys spalvoti mygtukai atlieka sparčios prieigos funkcijas. Raudonas – „Pauzė / Žiūrėti”, žalias – „Žiūrėti laidą nuo pradžių”, geltonas – „Perjungimas į archyvą”, mėlynas – „Pakeisti garso takelio kalbą”.

Plius.TV spartieji mygtukai

Plius.TV televizijos platformos kūrėjo kontaktai

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“
Naugarduko g. 98, LT03160, Vilnius
Įm. kodas 126138657
PVM kodas LT261386515

Tel. 8 5 205 6000
El. paštas: info@ntt.lt
www.ntt.lt

Kai kurių svetainėje naudojamų iliustracijų, logotipų ir laidų pavadinimų autorinės teisės priklauso konkretiems fiziniams ar juridiniams asmenims ir panaudotos su tikslu apibūdinti produktą.

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi svetainės funkcionalumui bei pagerinti naudojimosi patirtį lankantis šioje svetainėje.